• Jasełka w szkole i przedszkolu

• Uczniowie  klas I, II ,III i IV przypomnieli nam chwile sprzed dwóch tysięcy lat,  narodziny Jezusa Chrystusa.  Perfekcyjne wręcz przygotowanie nie wyłączając scenografii, kostiumów  w połączeniu z zaangażowaniem najmłodszych dały wspaniałe efekty. Przy wzruszających pastorałkach nastąpiło połamanie się opłatkiem. Gośćmi na tej uroczystości byli:  sekretarz Gminy Przasnysz Pani Bożena Rudzińska , radni Gminy Przasnysz: Pani Marzena Wierzbicka, Pan Jacek Szczapiński, Pan Cezary Goliszewski, emerytowani nauczyciele oraz rodzice.

W czwartek , 14 grudnia, w Przedszkolu w Starej Krępie odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role przedstawiając oprawioną kolędami opowieść o narodzinach Jezusa. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty klimat.Nie zabrakło również odwiedzin Mikołaja. Po przedstawieniu dzieci wręczyły rodzicom przygotowane wcześniej upominki.

• Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Przedszkolu

• Spotkanie ze Świętym Mikołajem to niezapomniane wydarzenie dla każdego dziecka. 1 grudnia przedszkolaki ze Starej Krępy spędziły miły mikołajkowy dzień z grupą artystyczną „Argus-art". Podczas wspólnych, wesołych zabaw do przedszkola przybył Św. Mikołaj, który okazał się bardzo miłym, roztańczonym gościem. Przedszkolaki z wielką radością dały zaprosić się do proponowanych zabaw i pląsów. Odbyła się też sesja zdjęciowa, w czasie której każde dziecko otrzymało prezent . Święty Mikołaj obiecał, że wróci do przedszkola jeszcze przed świętami.

• Andrzejki w Przedszkolu

• Magiczne Andrzejki w Oddziałach Przedszkolnych w Starej Krępie odbyły się 29 listopada. Temu wydarzeniu towarzyszyły konkursy, zabawy oraz wróżby andrzejkowe. Sale, które każdego dnia służą do zabawy i nauki, w magiczny sposób zamieniły się w tajemnicze miejsce pełne magii🪄💫🪄. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział w magicznym rytuale andrzejkowym. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i emocji

• Andrzejki w Szkole

• 29 listopada Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Moniką Sobocińską przygotowała wróżby i zabawy andrzejkowe dla całej społeczności szkolnej.Od samego rana w naszej szkole słychać było muzykę i radosny śmiech, a główny korytarz szkolny zamienił się w magiczną salę wróżb. Uczestnicy andrzejkowego  szaleństwa z ogromnym zaciekawieniem przekłuwali serca, aby odczytać imię swojej przyszłej sympatii, kręcili butelką na magicznym kole, aby poznać swój zawód, rzucali kostką, chcąc poznać swoje przeznaczenie. To była tylko zapowiedź głównego punktu andrzejkowej zabawy, gdyż po lekcjach wszyscy chętni uczniowie uczestniczyli w zaczarowanym wieczorze z tańcami wśród czarodziejów, księżniczek, wróżek i czarownic. Nie obyło się bez pokazu mody z nagrodami za najciekawszy strój andrzejkowy oraz ciasteczek z przepowiednią, które cieszyły się wielkim powodzeniem. Ten dzień był wyjątkowy,  jedyny w swoim rodzaju.
            #SPNowaKrepa