• Choinka Szkolna

• W sobotę 13.01.2024r. odbyła się wyczekiwana Choinka szkolna , impreza skierowana do wszystkich uczniów i przedszkolaków wraz z ich rodzinami. Organizatorami imprezy było Rada Pedagogiczna oraz  Rada Rodziców, która w 100 % ufundowała atrakcje towarzyszące imprezie. Uczestnicy , młodsi i starsi uczniowie bawili się na sali giminastycznej przy muzyce serwowanej przez DJeja, który zapewnił nastrojowe , kolorowe oświetlenie. Zabawa miała miejsce na sali gimnastycznej. Atrakcją cieszącą się największym powodzeniem była Fotobudka 360 stopni. Uczniowie zaczynając od przedszkolaków wchodzili na obrotową platformę z podświetleniem LED, a kręcąca się wokół kamera nagrywała dla każdego krótki film. Korzystanie z fotobudki  dało wszystkim  mnóstwo radości. Dla wszystkich uczestników zabawy czekała wata cukrowa , popcorn oraz poczęstunek w klasach przygotowany przez poszczególne trójki klasowe. Zabawa choinkowa trwała do godziny 20tej i bez wątpienia stanowiła udany początek ferii zimowych.

• Wizyta biskupa pomocniczego Diecezji Płockiej w szkole.

• 6.01.2024r. na Świętym Miejscu zgodnie z kilkuletnią już tradycją miał miejsce Orszak Trzech Króli. W tym roku Orszak zaszczycił swą obecnością  biskup pomocniczy Diecezji Płockiej Mirosław Milewski. Przed wyruszeniem Orszaku ksiądz  biskup odwiedził naszą szkołę i wpisał się do Kroniki. Następnie wraz z Orszakiem zielonym na czele z królem Melchiorem udał się do kościoła parafialnego w Świętym Miejscu, gdzie przewodniczył mszy świętej . Uczniowie klas II i III zaprezentowały Jasełka.