Dnia 22 maja 2026r w Ostrowii Mazowieckiej odbyły się zawody lekkoatletyczne szczebla miedzypowiatowego. W imprezie sportowej wziął udział uczeń naszej szkoły Jakub Gut. Podobnie jak na zawodach, które odbyły się w Jednorożcu, Kuba nie dał szans rywalom i z czasem 25.40 został mistrzem w biegu na 200 metrów. Zwycięstwo daje Jakubowi awans na zawody szczebla wojewódzkiego, które odbędą się w Warszawie 9 czerwca 2026r.
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszego ucznia!