• Spektakl " Rodzina ULMÓW"
      • 15.09.2023r. odbył się spektakl przygotowany przez naszych uczniów
      • Dzień Przedszkolaka
      • 20.09.2023r. w Oddziale Przedszkolnym w Starej Krępie dzieci obchodziły Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na nich wiele niespodzianek i atrakcji.
      • Jak tworzymy komiks - warsztaty
      • 27 września odbyły się warsztaty komiksowe ze Zbigniewem Masternakiem – prozaikiem, autorem scenariuszy filmowych i reportażystą
      • Dnia 27 września świętowaliśmy w szkole w Europejski Dzień Języków Obcych.
      • 20.09.2023r.Dzień Przedszkolaka
      • Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie
      • Warsztaty "Jak tworzymy komiksy"
      • 27 września w naszej szkole odbyły się warsztaty komiksowe dla uczniów klas IV,V,VI i VII
      • Kolejna odsłona „ Akademii dla czystego powietrza na terenie Gminy Przasnysz”
      • Warsztaty antysmogowe polegały głównie na wykonaniu doświadczeń z użyciem dużej ilości sprzętu laboratoryjnego najpierw przez prowadzących , a następnie pod ich kierunkiem przez samych uczniów.
      • Kolejna odsłona „ Akademii dla czystego powietrza na terenie Gminy Przasnysz”
      • Uczniowie dowiedzieli się czym jest smog i jak szkodliwy jest dla naszego organizmu.
      • Dzień Chłopca w przedszkolu
      • Z tej okazji w naszej szkole gościliśmy Spidermana