• Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski działa pod okiem przewodniczącej i zastępcy w następujących sekcjach:

– sekcja gospodarcza

– sekcja rozrywkowa

– sekcja porządkowa

– sekcja redakcyjna

– kronikarz

– rzecznik praw ucznia

– sekcja wolontariatu

DOKUMENTY:

Regulamin RSU

Regulamin dyskotek szkolnych

Wolontariusze w akcji

Przed uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym uczniowie - wolontariusze (a także najmłodsi, którzy może w przyszłości wolontariuszami zostaną) ze Szkoły Podstawowej w Nowej Krępie o zatroszczyli się o groby tych, o których niewiele osób pamięta, a także o zmarłych bliskich naszej szkole.

Młody czy „wyrośnięty”, bądź nam zawsze uśmiechnięty!

Wszyscy chłopcy – starsi oraz młodsi na całym świecie mają swoje święto. W dniu 30.09.2020 roku uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Chłopaka. Rada Samorządu uczniowskiego złożyła wszystkim chłopcom najserdeczniejsze życzenia: uśmiechu na twarzy, a w sercu radości, spełnienia marzeń i szczęścia oraz prawdziwych przyjaźni.
        Ciekawość, zniecierpliwienie, długie oczekiwanie - takie przeżycia towarzyszyły chłopcom w ten szczególny dla nich dzień. Mieli oni do wykonania wiele zadań, z którymi radzili sobie doskonale. Dziewczynki nad wyraz uważnie obserwowały zmagania chłopców i przyznawały punkty.
        Zdjęcia wykonane podczas szkolnej uroczystości są miłym wspomnieniem tych chwil.

"Chłopakowa" fotorelcja - Z życia Gminy Przasnysz